Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
środa, 17.02.2021
Przejdź do wpisu Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

W dniach od 22 do 28 lutego 2021 roku obchodzony jest Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, wydarzenie to koordynowane jest przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą są bezpłatne porady udzielane w sądach, prokuraturach, komendach policji, a także w samorządowych jednostkach organizacyjnych  i organizacji pozarządowych.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej i działający przy jednostce Punkt Interwencji Kryzysowej, jak co roku włącza się w obchody Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem organizując na terenie Powiatu Dąbrowskiego wsparcie dla osób potrzebujących wsparcia.

Z uwagi na sytuacje epidemiologiczną wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu specjalistycznej porady.  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i  Punktu Interwencji Kryzysowej – ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, pokój 22, w godzinach 8.00-15.30, tel. 14 642 44 15.

Zapraszamy.