Niepełnosprawni Razem – Kampania Powiatowego Zespołu ds.Orzekania o Niepełnosprawności
czwartek, 31.08.2017
Przejdź do wpisu Niepełnosprawni Razem – Kampania Powiatowego Zespołu ds.Orzekania o Niepełnosprawności

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Dąbrowie Tarnowskiej pod hasłem ”Niepełnosprawni Razem” w trakcie IX Święta Powiśla Dąbrowskiego przeprowadził kampanię informacyjną w zakresie systemu orzecznictwa i uprawnień osób niepełnosprawnych dostępnych na terenie Powiatu Dąbrowskiego.

Kampania informacyjna Zespołu spotkała się z pozytywnym odbiorem osób uczestniczących w wydarzeniu, którzy mieli możliwości otrzymać gotowe druki wniosków o wydanie orzeczeń, jak również rzetelną i bezpośrednią  informację na temat ulg i przywilejów osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.  

Przewodniczący Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Dąbrowie Tarnowskiej – Pan Piotr Kułaga wraz z pracownikiem Zespołu -Panią Kinga Libirt rozdawali wśród zainteresowanych specjalnie przygotowane na tą okazje ulotki informacyjne.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza do swojej siedziby – ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 (poniedziałek), 7:30-15:30 (wtorek-piątek).