Dzień Otwarty w placówkach kształcenia specjalnego w Kupieninie
wtorek, 16.05.2017
Przejdź do wpisu Dzień Otwarty w placówkach kształcenia specjalnego w Kupieninie

W ramach obchodów Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w dniu 16 maja 2017 r. w Kupieninie odbędzie się impreza integracyjna dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Jestem rytmem, jestem melodią, jestem harmonią!”

Organizatorami powyższego wydarzenia będą placówki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej – Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy oraz Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Kupieninie. W warsztatach wezmą udział podopieczni placówek dla osób z niepełnosprawnością z terenu powiatu dąbrowskiego i powiatów ościennych.

Celem spotkania będzie poznanie niekonwencjonalnych form rozrywki i odpoczynku, rozwój kreatywności i umuzykalnienia, budowanie pozytywnej samooceny, integracja środowiska osób niepełnosprawnych w atmosferze zabawy.

Tego dnia wszystkie placówki tj. w Niepubliczne Przedszkole Specjalne, Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy oraz Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Kupieninie organizują Dzień Otwarty i zapraszają w godzinach od 9.00 do 13.00.